O nás

O nás

pair1
o spoločnosti move to slovakia

Ponukáme KomplexnéProfesionálne Služby

Move to Slovakia sa viac ako 5 rokov zaoberá komplexným zastúpenim klientov pri získavaní prechodného či trvalého pobytu na území Slovenskej republiky. Našim klientom odporúčime najrychlejší a najefektívnejší spôsob ako získať náležité právne a zákonne nevyhnutné dokumenty.

Počas celého zastúpenia komunikujeme s úradmi bezodkladne. Klientom okrem právnej dokumentácie zabezpečíme aj úradne preklady, bývanie a rôzne iné služby, o ktorých sa dozviete viac v našich článkoch alebo telefonický môžete požiadať o bezplatnú konzultáciu.

Podľa Vaších Potrieb

Naši špecialisti presne zistia Vašu potrebu a navrhnú Vám presný postup a riešenie ako legálne získať pobyt v Slovenskej republike.

Overená Kvalita

Skúsenosti vravia za všetko, preto aj my disponujeme širokým portfóliom klientov a krajín z ktorých sme ich zastupovali.

komu sme už pomohli?

Zastupujeme KlientovZ Celého Sveta

Naše služby poskytujeme klientom z celého sveta, počnúc európskými krajinami. 

Interested In An Estimate?

Get Started With Your Free Estimate

Donec feugiat lectus mi, nec scelerisque massa viverra ac. Vivamus vestibulum ornare imperdiet. Nam et sagittis diam. Maecenas maximus fringilla viverra.

Nenašli ste čo ste hľadali? Spýtajte sa nás.

Potrebujete viac informácií? Zavolajte nám +421 910 550 005 alebo píšte na info@www.moveto.sk .

logo

Move to Slovakia sa viac ako 5 rokov zaoberá komplexným zastúpenim klientov pri získavaní prechodného či trvalého pobytu na území Slovenskej republiky.

Kontakt

Prihláste sa na odber

Zostaňte v spojení a získajte vždy najnovšie informácie o získavaní prechodného pobytu, zakladaní spoločností, poplatkoch či iných novinkach.

Copyright © 2021 Move to Slovakia. Všetky práva vyhradené.

Zdieľať cez
Skopírovať odkaz