Belgelerin apostilizasyonu - ABD

Göçmenlik ve vize danışmanlığı

Herhangi bir sorunuz var mı? Bizi arayın.

+421 910 550 005

Herhangi bir sorunuz var mı? Bize ulaşın.

info@vizum.sk

Vážený klienti, v nádväznosti na uzavretie spolupráce so zahraničnou spoločnosťou AMERICAN APOSTILLE & NOTARY SERVICES LLC, prinášame našim klientom možnosť apostilácie dokumentov v Spojených štátoch amerických, ktoré podliehajú tomuto spôsobu legalizácie. Ak klient potrebuje apostil z USA, vieme ho zabezpečiť v ktoromkoľvek z 50 štátov. Tiež, ak ich dokumenty vyžadujú notárske overenie, poskytuje partner online notárske overenie dokumentov v New Jersey. Je to výhodné, pretože v New Jersey trvá 2-3 pracovné dni, kým sa dokončí proces apostilovania. Túto službu je možné poskytnúť na diaľku prostredníctvom telemostu. Každý štát sa líši v nákladoch, no primerne ide o sumu vo výške 200 – 250 USD za jeden apostilovaný dokument. Niekedy môžu byť náklady vyššie, najmä v štáte Delaware, kde je potrebné objednať firemné dokumenty. Moja cena zahŕňa moje notárske overenie a vnútroštátnu prepravu. Ak klient požaduje, aby ssme vyplnené dokumenty zaslali do inej krajiny, môžeme tak spraviť prostredníctvom akéhokoľvek kuriéra podľa vášho výberu cenu za dopravu. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať a radi Vám zodpovieme ďalšie otázky.
aposti̇l bi̇rleşi̇k devletler bi̇rleşi̇k devletler

Belgelerin apostilizasyonu - ABD

Vážený klienti, 

v nádväznosti na uzavretie spolupráce so zahraničnou spoločnosťou AMERICAN APOSTILLE & NOTARY SERVICES LLC, prinášame našim klientom možnosť apostilácie dokumentov v Spojených štátoch amerických, ktoré podliehajú tomuto spôsobu legalizácie. 

Ak klient potrebuje apostil z USA, vieme ho zabezpečiť v ktoromkoľvek z 50 štátov. Tiež, ak ich dokumenty vyžadujú notárske overenie, poskytuje partner online notárske overenie dokumentov v New Jersey. Je to výhodné, pretože v New Jersey trvá 2-3 pracovné dni, kým sa dokončí proces apostilovania. Túto službu je možné poskytnúť na diaľku prostredníctvom telemostu.

Každý štát sa líši v nákladoch, no primerne ide o sumu vo výške 200 – 250 USD za jeden apostilovaný dokument. Niekedy môžu byť náklady vyššie, najmä v štáte Delaware, kde je potrebné objednať firemné dokumenty.
Moja cena zahŕňa moje notárske overenie a vnútroštátnu prepravu. Ak klient požaduje, aby ssme vyplnené dokumenty zaslali do inej krajiny, môžeme tak spraviť prostredníctvom akéhokoľvek kuriéra podľa vášho výberu cenu za dopravu. 

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať a radi Vám zodpovieme ďalšie otázky.

Üzerinden paylaş
Bağlantıyı kopyala
Tarafından desteklenmektedir Sosyal Snap