Prestations de service

Vyberte si správnu službu

Savez-vous quel permis vous recherchez?Séjours et visas en Slovaquie

Séjour de travail

Našli ste si na Slovensku prácu alebo ste zamestnávateľ, ktorý potrebuje zabezpečiť potrebné povolenie na pobyt cudzinca? Obráťte sa na Vás a celú agendu vybavíme za Vás.

Séjour affaires

Rozhodli ste sa začať svoje podnikanie na Slovensku? Založíme Vám spoločnosť, otvoríme bankové účty,pripravíme potrebné podklady pre začiatok podnikania a postaráme sa aj o Vaše účtovníctvo.

Séjour étudiant

Ste študent a neviete ako sa rozbehnuť s administratívou a nerozumiete komplikovaným byrokratickým postupom? Sme tu pre Vás aj v takom prípade. Zariadíme všetky dokumenty a prevezmeme komunikáciu so vzdelávacím zariadením.

Regroupement familial

Plánujete si založiť rodinu na Slovensku a neviete ako na to? Administratíva a legislatíva Vám môže všetko skomplikovať. My Vás od problémov odbremeníme a pomôžeme so zabezpečením potrebných dokumentov.

Services de visas

Cestujete na Slovensko za účelom turistiky alebo obchodného stretnutia? Pomôžeme Vám získať konkrétne víza či už na Slovensko alebo ako občanom Slovenskej republiky do iných krajín sveta.

Obnovenie / predlženie pobytu

Mali ste už udelený pobyt a blíži sa koniec jeho platnosti? V takom prípade budete potrebovať obnoviť svoje povolenie na pobyt. Poradíme Vám aké dokumenty je potrebné doložiť k takejto žiadosti.

NOUS SOMMES PRÊTS À VOUS AIDER

Demander consultation gratuite

Neváhajte a vyplňte jednoduchý formulár na našej webovej stránke a naši odborníci Vás budu v čo najkratšom čase kontaktovať.

QUI AVONS-NOUS DÉJÀ AIDÉ ?

Nous représentons des clientsdu monde entier

Nous fournissons nos services à des clients du monde entier. Tant les candidats individuels que les entreprises qui délocalisent le plus souvent leurs employés ou ouvrent des filiales et des unités organisationnelles de leurs entreprises en Slovaquie.

logo marena
Partager via
Copier le lien
Alimenté par Snap social