Služby

Vyberte si správnu službu

Viete aké povolenie hľadáte?Pobyty a víza na Slovensku

Zamestnanie

Našli ste si na Slovensku prácu alebo plánujete zamestnávať cudzinca na Slovensku? Obráťte sa na nás a my Vám radi poskytneme bližšie informácie k zamestnávaniu cudzincov.

Podnikanie

Rozhodli ste sa začať podnikať na Slovensku? Založíme Vám obchodnú spoločnosť, otvoríme bankové účty, pripravíme potrebné podklady pre začiatok podnikania a postaráme sa aj o Vaše účtovníctvo.

Štúdium

Ste študent a neviete ako sa rozbehnúť s administratívou a nerozumiete komplikovaným byrokratickým postupom? Sme tu pre Vás aj v takom prípade. Zabezpečíme všetky dokumenty a prevezmeme komunikáciu so vzdelávacím zariadením.

Zlúčenie rodiny

Plánujete si založiť rodinu na Slovensku a neviete ako na to? Administratíva a legislatíva Vám môže všetko skomplikovať. My Vás od problémov odbremeníme a pomôžeme so zabezpečením potrebných dokumentov.

Vízové služby

Cestujete na Slovensko za účelom turistiky alebo obchodného stretnutia? Pomôžeme Vám získať konkrétne víza či už na Slovensko alebo ako občanom Slovenskej republiky do iných krajín sveta.

Obnovenie / predlženie pobytu

Mali ste už udelený pobyt a blíži sa koniec jeho platnosti? V takom prípade budete potrebovať obnoviť svoje povolenie na pobyt. Poradíme Vám aké dokumenty je potrebné doložiť k takejto žiadosti.

SME PRIPRAVENÝ VÁM POMÔCŤ

Požiadajte o bezplatnú konzultáciu

Neváhajte a vyplňte jednoduchý formulár na našej webovej stránke a naši odborníci Vás budú v čo najkratšom čase kontaktovať.

mapa sveta
KOMU SME UŽ POMOHLI?

Zastupujeme klientovz celého sveta

Naše služby poskytujeme klientom z celého sveta. Ako jednotlivým žiadateľom, tak spoločnostiam, ktoré najčastejšie relokujú svojich zamestnancov alebo otvárajú dcérske podniky a organizačné zložky svojich spoločnosti na Slovensku.

Emerson Logo
ZTE CZECH
HFS Logo
Malina Logo
Sobi Logo
Zdieľať cez
Skopírovať odkaz