Služby

Vyberte si správnu službu

Viete aké povolenie hľadáte?Pobyty a víza na Slovensku

Pracovný pobyt

Našli ste si na Slovensku prácu alebo ste zamestnávateľ, ktorý potrebuje zabezpečiť potrebné povolenie na pobyt cudzinca? Obráťte sa na Vás a celú agendu vybavíme za Vás.

Podnikateľský pobyt

Rozhodli ste sa začať svoje podnikanie na Slovensku? Založíme Vám spoločnosť, otvoríme bankové účty,pripravíme potrebné podklady pre začiatok podnikania a postaráme sa aj o Vaše účtovníctvo.

Študentský pobyt

Ste študent a neviete ako sa rozbehnuť s administratívou a nerozumiete komplikovaným byrokratickým postupom? Sme tu pre Vás aj v takom prípade. Zariadíme všetky dokumenty a prevezmeme komunikáciu so vzdelávacím zariadením.

Zlúčenie rodiny

Plánujete si založiť rodinu na Slovensku a neviete ako na to? Administratíva a legislatíva Vám môže všetko skomplikovať. My Vás od problémov odbremeníme a pomôžeme so zabezpečením potrebných dokumentov.

Vízové služby

Cestujete na Slovensko za účelom turistiky alebo obchodného stretnutia? Pomôžeme Vám získať konkrétne víza či už na Slovensko alebo ako občanom Slovenskej republiky do iných krajín sveta.

Obnovenie / predlženie pobytu

Mali ste už udelený pobyt a blíži sa koniec jeho platnosti? V takom prípade budete potrebovať obnoviť svoje povolenie na pobyt. Poradíme Vám aké dokumenty je potrebné doložiť k takejto žiadosti.

SME PRIPRAVENÝ VÁM POMÔCŤ

Požiadajte o bezplatnú konzultáciu

Neváhajte a vyplňte jednoduchý formulár na našej webovej stránke a naši odborníci Vás budu v čo najkratšom čase kontaktovať.

KOMU SME UŽ POMOHLI?

Zastupujeme klientovz celého sveta

Naše služby poskytujeme klientom z celého sveta. Ako samostatným žiadateľom, tak spoločnostiami, ktorý najčastejšie relokujú svojich zamestnancov alebo otvárajú dcérske podniky a organizačné zložky svojich spoločnosti na Slovensku.

mareena logo
Zdieľať cez
Skopírovať odkaz