Hizmetler

Vyberte si správnu službu

Ne tür bir izin aradığınızı biliyor musunuz?Slovakya'da kalışlar ve vizeler

Çalışma süresi

Našli ste si na Slovensku prácu alebo ste zamestnávateľ, ktorý potrebuje zabezpečiť potrebné povolenie na pobyt cudzinca? Obráťte sa na Vás a celú agendu vybavíme za Vás.

İş konaklama

Rozhodli ste sa začať svoje podnikanie na Slovensku? Založíme Vám spoločnosť, otvoríme bankové účty,pripravíme potrebné podklady pre začiatok podnikania a postaráme sa aj o Vaše účtovníctvo.

Öğrenci konaklama

Ste študent a neviete ako sa rozbehnuť s administratívou a nerozumiete komplikovaným byrokratickým postupom? Sme tu pre Vás aj v takom prípade. Zariadíme všetky dokumenty a prevezmeme komunikáciu so vzdelávacím zariadením.

Aile birleşimi

Plánujete si založiť rodinu na Slovensku a neviete ako na to? Administratíva a legislatíva Vám môže všetko skomplikovať. My Vás od problémov odbremeníme a pomôžeme so zabezpečením potrebných dokumentov.

Vize hizmetleri

Cestujete na Slovensko za účelom turistiky alebo obchodného stretnutia? Pomôžeme Vám získať konkrétne víza či už na Slovensko alebo ako občanom Slovenskej republiky do iných krajín sveta.

Obnovenie / predlženie pobytu

Mali ste už udelený pobyt a blíži sa koniec jeho platnosti? V takom prípade budete potrebovať obnoviť svoje povolenie na pobyt. Poradíme Vám aké dokumenty je potrebné doložiť k takejto žiadosti.

SME PRIPRAVENÝ VÁM POMÔCŤ

Sor bakalım ücretsi̇z danişma

Neváhajte a vyplňte jednoduchý formulár na našej webovej stránke a naši odborníci Vás budu v čo najkratšom čase kontaktovať.

KOMU SME UŽ POMOHLI?

Zastupujeme klientovz celého sveta

Naše služby poskytujeme klientom z celého sveta. Ako samostatným žiadateľom, tak spoločnostiami, ktorý najčastejšie relokujú svojich zamestnancov alebo otvárajú dcérske podniky a organizačné zložky svojich spoločnosti na Slovensku.

mareena logo
Paylaş
Bağlantıyı kopyala
Tarafından desteklenmektedir Sosyal Snap