Náš tím

kto sme?

Obráťte sa na profesionálov

Oto Kohút

Oto Kohút

CEO, Consultant

V spoločnosti pôsobí vo funkcií konateľa a konzultanta. Je hlavný konzultant v oblasti otázok migrácie a vízových záležitosti. Podnikateľskej činnosti sa venuje bez mála už 7 rokov. Konzultačnej a poradenskej činnosti sa naplno venuje od roku 2018. Túto spoločnosť sa rozhodol založiť pre podporu a pomoc ľudom v oblasti pobytu cudzincov. Úspešne sa mu poradilo založiť dopravnú spoločnosť a taxislužbu v hlavnom meste Slovenskej republiky. Medzi silné charakteristické črty patrí najmä komunikácia, empatia a solidarita.

Marek Straka

Marek Straka

Business Consultant

V odvetví strategického riadenia podnikov a manažérskeho poradenstva pracujem cez 10 rokov a mám viac ako 6 rokov podnikateľských skúseností. Jeho primárnym zameraním sú činnosti ako stratégie podnikov a biznis stratégie, dátová analytika a biznis modely. Pracoval som od projektov mikrofiriem cez stredné podniky až po korporácie a štátnu sféru. Počas svojho pôsobenia som prešiel rôznymi odvetviami ako stavebníctvo, maloobchod, energetika (distribúcia PHM), digitálne platformy a financie. Po ukončení svojho pôsobenia vo veľkej štvorke (Big4) robím aktuálne strategické poradenstvo pre firmy ako biznis konzultant a pokračujem v pomoci pri rozvoji firiem a ich projektov.

Veronika Neubergová

Veronika Neubergová

Assistant, Counselor

Vyštudovala Paneurópsku vysokú školu na Masmediálnej fakulte, odbor mediálnej komunikácie, čo bohato prispieva portfóliu tímu našej spoločnosti. Veronika disponuje bohatými skúsenosťami v informatike a spracovanie žiadosti klientov. Okrem spomenutého vie promptne reagovať na širokospektrálne otázky klientov, vyzná sa v nehnuteľnostiach čím značne pomáha našim klientom v začlenení sa do bežného života na Slovensku.

Camilla Driscoll

Camilla Driscoll

Consultant in Middle East/UAE

Camilla je našim spoľahlivým partnerom v komunikácií s klientmi v krajinách stredného východu, primárne Indie a Spojených arabaských emirátov. Väčšinu času pôsobi v zahraničí, zabezpečuje komunikáciu a zmluvne vzťahy so žiadateľmi z týchto krajín. Disponuje bohatými skúsenostiami už viac ako 16 rokov v oblasti rozvoja predaja a podnikania, cash-flow, plánovania financií a výrobe. Spolupracovala s rôznymi zahraničnými spoločnostiami kde získla skúsenosti a dôležité know-how v oblasti riadenia podnikov.

zaujíma vás viac?

Stále málo informácií? Požiadajte nás o portfólio

Radi Vám obratom zašleme naše štrukturizované životopisy a nadobudnuté referencie a portfólio.
Neváhajte a napíšte nám.

Zdieľať cez
Skopírovať odkaz