Náš tím

spoznajte tím, ktorý sa o vás postará

Obráťte sa na profesionálov

Oto Kohút

Oto Kohút

CEO, Consultant

Zakladateľ spoločnosti a hlavný konzultant v oblasti migrácie a vízových záležitosti. Podnikateľskej činnosti sa venuje už viac ako 10 rokov. Konzultačnej a poradenskej činnosti v oblasti migrácie sa naplno venuje od roku 2018. Túto spoločnosť sa rozhodol založiť pre podporu a pomoc ľudom v oblasti pobytu cudzincov. Úspešne sa mu poradilo založiť stabilnú dopravnú spoločnosť v hlavnom meste Slovenskej republiky. Medzi silné charakteristické vlastnosti patrí najmä komunikácia, empatia a solidarita.

Dana Marie Gábová

Dana Marie Gábová

Office Assistant

Neoddeliteľná súčasť nášho tímu, ktorá sa stará o prvý kontakt s klientmi. Vyštudovala bilingválnu obchodnú akadémiu a využíva svoje vedomosti ohľadom administratívy a účtovníctva práve u nás. Dlhé obdobie pôsobila v Španielsku kde pracovala so zahraničnými ľuďmi a preto dokáže nájsť spoločnú reč s každým bez ohľadu na ich vek či profesiu a vždy rada odpovie na všetky otázky hoci aj v anglickom alebo španielskom jazyku.

Camilla Driscoll

Camilla Driscoll

Consultant for Middle East/UAE

Camilla je našim spoľahlivým partnerom v komunikácií s klientmi v krajinách stredného východu, primárne Indie a Spojených arabaských emirátov. Väčšinu času pôsobi v zahraničí, zabezpečuje komunikáciu a zmluvne vzťahy so žiadateľmi z týchto krajín. Disponuje bohatými skúsenostiami už viac ako 16 rokov v oblasti rozvoja predaja a podnikania, cash-flow, plánovania financií a výrobe. Spolupracovala s rôznymi zahraničnými spoločnostiami kde získla skúsenosti a dôležité know-how v oblasti riadenia podnikov.

Marek Straka

Marek Straka

Business Consultant

V odvetví strategického riadenia podnikov a manažérskeho poradenstva pracujem cez 10 rokov a mám viac ako 6 rokov podnikateľských skúseností. Jeho primárnym zameraním sú činnosti ako stratégie podnikov a biznis stratégie, dátová analytika a biznis modely. Pracoval som od projektov mikrofiriem cez stredné podniky až po korporácie a štátnu sféru. Počas svojho pôsobenia som prešiel rôznymi odvetviami ako stavebníctvo, maloobchod, energetika (distribúcia PHM), digitálne platformy a financie. Po ukončení svojho pôsobenia vo veľkej štvorke (Big4) robím aktuálne strategické poradenstvo pre firmy ako biznis konzultant a pokračujem v pomoci pri rozvoji firiem a ich projektov.

zaujíma vás viac?

Stále málo informácií? Požiadajte nás o portfólio

Radi Vám obratom zašleme naše štrukturizované životopisy a nadobudnuté referencie a portfólio.
Neváhajte a napíšte nám.

Zdieľať cez
Skopírovať odkaz