Apostilácia dokumentov – USA

Oto Kohút - konateľ spoločnosti vízum sk

Máte otázky? Zavolajte nám.

+421 910 550 005

Máte otázky? Napíšte nám.

info@vizum.sk

Vážený klienti, v nádväznosti na uzavretie spolupráce so zahraničnou spoločnosťou AMERICAN APOSTILLE & NOTARY SERVICES LLC, prinášame našim klientom možnosť apostilácie dokumentov v Spojených štátoch amerických, ktoré podliehajú tomuto spôsobu legalizácie. Ak klient potrebuje apostil z USA, vieme ho zabezpečiť v ktoromkoľvek z 50 štátov. Tiež, ak ich dokumenty vyžadujú notárske overenie, poskytuje partner online notárske overenie dokumentov v New Jersey. Je to výhodné, pretože v New Jersey trvá 2-3 pracovné dni, kým sa dokončí proces apostilovania. Túto službu je možné poskytnúť na diaľku prostredníctvom telemostu. Každý štát sa líši v nákladoch, no primerne ide o sumu vo výške 200 – 250 USD za jeden apostilovaný dokument. Niekedy môžu byť náklady vyššie, najmä v štáte Delaware, kde je potrebné objednať firemné dokumenty. Moja cena zahŕňa moje notárske overenie a vnútroštátnu prepravu. Ak klient požaduje, aby ssme vyplnené dokumenty zaslali do inej krajiny, môžeme tak spraviť prostredníctvom akéhokoľvek kuriéra podľa vášho výberu cenu za dopravu. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať a radi Vám zodpovieme ďalšie otázky.
apostile united states spojene staty

Apostilácia dokumentov – USA

Vážený klienti, 

v nádväznosti na uzavretie spolupráce so zahraničnou spoločnosťou AMERICAN APOSTILLE & NOTARY SERVICES LLC, prinášame našim klientom možnosť apostilácie dokumentov v Spojených štátoch amerických, ktoré podliehajú tomuto spôsobu legalizácie. 

Ak klient potrebuje apostil z USA, vieme ho zabezpečiť v ktoromkoľvek z 50 štátov. Tiež, ak ich dokumenty vyžadujú notárske overenie, poskytuje partner online notárske overenie dokumentov v New Jersey. Je to výhodné, pretože v New Jersey trvá 2-3 pracovné dni, kým sa dokončí proces apostilovania. Túto službu je možné poskytnúť na diaľku prostredníctvom telemostu.

Každý štát sa líši v nákladoch, no primerne ide o sumu vo výške 200 – 250 USD za jeden apostilovaný dokument. Niekedy môžu byť náklady vyššie, najmä v štáte Delaware, kde je potrebné objednať firemné dokumenty.
Moja cena zahŕňa moje notárske overenie a vnútroštátnu prepravu. Ak klient požaduje, aby ssme vyplnené dokumenty zaslali do inej krajiny, môžeme tak spraviť prostredníctvom akéhokoľvek kuriéra podľa vášho výberu cenu za dopravu. 

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať a radi Vám zodpovieme ďalšie otázky.

Zdieľať cez
Skopírovať odkaz