Vyšetrenie cudzincov

Čo získate?

Cena služby

160 EUR

+ DPH, správne poplatky

Cena služby sa môže líšiť v závislosti od potreby klienta a vykonaných úkonov. Pre presnú cenu je potrebné spraviť základnú analýzu Vašej potreby.

Na stiahnutie

Máte otázky?

Vyšetrenie cudzincov - klinika tropickej medicíny

V spolupráci s klinikou tropickej medicíny Travel Health Clinic, ponúkame našim klientom vyšetrenie na cudzokrajné ochorenia. Na základe toho vyšetrenia získate lekárske potvrdenie o tom, že štátny príslušník tretej krajiny netrpí chorobou, ktorá ohrozuje verejné zdravie ktoré je potrebné podľa Z.z. 404/2011 Zákona o pobyte cudzincov.

V rámci tejto spolupráce zabezpečujeme našim klientom profesionálne a diskrétne zdravotnícke služby. Posudok vystaví klinika do 5 pracovných dní a ten následne doručí priamo na Vašu adresu alebo na Vami zvolené oddelenie cudzineckej polície, nie je nutná Vaša opätovná návšteva. 

Na klinike sa s Vami dohovoria v rôznych jazykoch, a to anglicky, rusky, ukrajinsky, arabsky, maďarsky, srbsky či španielsky. Vyšetrenie je hotové do 30 minút, všetky vyšetrenia sa vykonávaju priamo na klinike, nikam ďalej nemusíte cestovať.

Často kladené otázky

  • sme zariadenie akceptované cudzineckou políciou, objednávame na konkrétny čas
  • všetky vyšetrenia na jednom mieste, počas jednej návštevy a bez zbytočného čakania
  • vyšetrujeme aj deti
  • posudok vystavíme do 5 pracovných dní posielame aj poštou (na Vašu domácu adresu alebo priamo na Vami určené Oddelenie Cudzineckej polície PZ, v rámci celej Slovenskej republiky),
  • nie je nutná opätovná návšteva
  • u nás sa dohovoríte anglicky, rusky, ukrajinsky, arabsky, maďarsky, srbsky, španielsky
  • platba možná podľa Vami zvoleného spôsobu v hotovosti alebo cez terminál, pre spoločnosti fakturácia na základe rámcovej zmluvy

    Vyšetrenie cudzinca pozostáva z registrácie, vyšetrenia lekárom, odberov, RTG a prípadných fakultatívnych vyšetrení, trvá maximálne 30 minút.

Zdieľať cez
Skopírovať odkaz