Kariéra

Kariéra v spoločnosti Vízum.sk

Aktuálne voľné pracovné pozície ku dňu: 24.01.2023

Vážení žiadateľia o pracovné pozície, na úvod si prosím dôkladne prečítajte náplň pracovnej pozície o ktorú žiadate a sám zvážte, či ste vhodný kandidát na danú pracovnú pozíciu, následne v závere vyplňte formulár a zašlite svoj životopis v prílohe. Vhodných účastníkov budeme kontaktovať.

  • Asistent/ka konateľa
  • Žiadna voľná pozícia

Spoločnosť MTS Consulting, s.r.o. hľadá asistenta/asistentku konateľa, za účelom spracovávania dokumentácie, administratívy a komunikácie s klientmi alebo obchodnými partnermi ako v slovenskom, tak anglickom jazyku. Preferujeme žiadateľa, ktorý už na danej pracovnej pozícií má skúsenosti. Je asertívný, komunikatívny a sebestačný. Na pracovnú pozíciu Vás zaškolíme a na vstupnom pohovore Vám vysvetlíme náplň prácovnej pozície.
Pracovná pozícia je na začiatok len pre SZČO - fyzická osoba podnikateľ.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce budú najmä tieto aktivity:
• timemanagement kalendára a sledovanie termínov
• komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi
• evidencia firemnej korešpondencie
• nepravidelný výjazd za obchodnými partnermi (napr. za účelom vyzdvihnutia dokumentov)

Zamestnanecké výhody, benefity

Výhody pre zamestnanca:
• flexibilný pracovný čas na základe dohody s konateľom
• príjemné a komfortné pracovné prostredie
• firemný telefón, po zaškolení a dohode aj notebook
• jeden krát do mesiaca wellness deň zamestnanca na oddych a regeneráciu
• možnosť homeoffice po vzájomnej dohode

Informácie k pracovnej pozícií:
• pracovná pozícia je vhodná len pre osoby SZČO (ak SZČO nieste, zabezpečíme Vám založenie živnosti a vysvetlíme Vám ako to funguje)
• pri dlhodobej spolupráci vieme prejsť na trvalý pracovný pomer
• pracovná doba od 08:00 do 18:00, ak však prácovné povinnosti v daný deň mať nebudete, môžte zvoliť homeoffice
• finančné ohodnotenie: 900 - 1100 EUR/ mesiac
• výkonnostné osobné ohodnotenie: do výšky 400 EUR (podľa výkonu)
• termín nástupu: ukončenie výberového konania najneskôr 06.02.2023
• lokalita pracoviska: Bratislava - Rača

Minimálne požiadavky na účastníka:

• stredoškolské vzdelanie a vyššie
• anglický jazyk - stredne pokročilý (B2)
• Microsoft office - stredne pokročilý
• vodičský preukaz - B
• vlastné vozidlo

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Slušnosť, precíznosť, dôslednosť a chuť sa vzdelávať a posúvať vpred. Preferujeme osoby s kritickým myslením a so schopnosťou sebarozvoja a realizácie nápadov.
V prípade osvedčenia sa a úplej samostatnosti vieme prehodnotiť Vašu odmenu za vykonanú prácu.
Tešíme sa na Vás.

Aktuálne neponúkame inú pracovnú pozíciu, sledujte naše sociálne siete a túto webovú stránku, prípadne nás kontaktujte na email kariera@vizum.sk, ak predpokladáte, že by sme mali posúdiť Vašu žiadosť o pracovnú pozíciu v našej spoločnosti.

Privítame každú šikovnú osobu.

S úctou,
Vízum.sk

S úctou,
Vízum.sk

Skopírovať odkaz