Poradenstvo

VYBERTE SLUŽBU A SPOJÍME SA S VAMI

Online poradenstvo

Využite možnosť získať odpoveď na svoj problém či otázky online formou bez nutnosti osobného či telefonického rozhovoru.

Komplexné služby

Balík komplexných služieb klientom zastrešuje odborné poradenstvo, konzultácie a osobnú asistenciu na úradoch.

ODPORÚČANÉ

Poradenstvo

Poradíme Vám ako postupovať a ako komunikovať s úradmi. Po detailnej analýze Vašich potrieb Vám poskytneme požadované riešenie najneskôr do 24 hodín.

60€

/ hodina

+ DPH

* Naša spoločnosť neposkytuje právne ani daňové poradenstvo. Spoločnosť MTS Consulting, s.r.o. neposkytuje služby podľa zákona č. 586/2003 Z.z. o advokácií ani podľa zákona č. 78/1992 Z.z o daňových poradcoch a Slovenskej komore daňových poradcov. V prípade, že sú v rámci našej činnosti našimi klientmi vyžadované právne služby alebo daňové poradenstvo, obraciame sa za účelom ich poskytnutia na osoby oprávnené tieto služby poskytovať.

získajte lepšiu ponuku

Máte záujem o lepšiu ponuku?Pripravíme Vám ju na mieru.

Ak Vás neoslovila naša ponuka, prípadne neviete ktorý balík či službu potrebujete, neváhajte obráťte sa na nás emailom alebo telefonický a my Vám pripravíme ponuku šitú na mieru. 

poradenstvo

SPRAVIME VŠETKO PRE VÁš KOMFORT

Zavolajte nám: +421 910 550 005

získajte pomoc ktorú potrebujete

Požiadajte o bezplatnú konzultáciu

Neváhajte a požiadajte o bezplatnú prvú konzultáciu, zanalyzujeme Vaše požiadavky a potreby a pripravíme Vám personalizovaný osobný plán, ako získať prechodný či trvalý pobyt. 

Zdieľať cez
Skopírovať odkaz