Cestovné poistenie

Balíky a ceny

Cestovné a zdravotné poistenie

Cestovné poistenie

Poistenie ktoré slúži ako pre občanov SR, tak pre občanov cudzích krajín. Zabezpečuje lekársku starosostlivosť a preplatenie nákladov spojených s ňou vo väčšine krajín sveta.

od 55 EUR

/ mesiac

Zdravotné poistenie cudzincov

Nevyhnutné zdravotné poistenie cudzincov pri ceste na Slovensko, či za účelom turistiky alebo vybavenia úradných záležitosti.
Bez uravretého cestovného poistenia bude žiadosť o vízum zamietnutá.

od 35 EUR

/ mesiac

POTREBNÉ PRE VÍZUM

PRI CESTE DO ZAHRANIČIA

Komplexné poistenie cudzincov

V prípade pracovnej cesty, štúdia alebo akejkoľvek návštevy SR na obdobie dlhšie ako 90 dní, je cudzinec povinný uzatvoriť komplexné zdravotné poistenie ktoré zahŕňa preventívnu a akútnu základnu starostlivosť. 

od 50 EUR

/ mesiac

cestovné poistenie

máte ďalšie otázky?

Zavolajte nám+421 910 550 005

neviete ako ďalej?

Potrebujete poradiť? Zavolajte nám

Ochotne Vám radi poradíme prostredníctvom emailu info@vizum.sk alebo nám zavolajte. Ak Vám nebudeme vedieť poradiť, spojíme Vás so špecializovaným poistným agentom.

 

Služby cestovného a zdravotného poistenia zabezpečuje a sprostredkúva GolfPort, s.r.o., IČO: 44393679, a to prostredníctvom AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o., Hvězdova 1689/2a, 140 62 Praha 4, Česká republika, IČO: 256 95 215. Spoločnosť MTS Consulting, s.r.o. neposkytuje služby poisťovníctva podľa č. 39/2015 Z. z. Zákona o poisťovníctve. Naša spoločnosť sprostredkúva výhradne propagáciu týchto služieb.

Zdieľať cez
Skopírovať odkaz